Medewerkers

Persoonlijk contact

Heeft u vragen over onze producten of wilt u meer informatie ontvangen, neem gerust contact met ons op:

 

Jos van der Drift Anna-Marie v.d. Drift Michel van de Meij
Managing Director Managing Director Product Manager Amaryllis
T +31 (0) 6 51 18 54 60 T +31 (0) 252 - 760 305 T +31 (0) 6 53 57 64 85
jos@kebol.nl annamarie@kebol.nl michel@kebol.nl
     
Gertjan Rigter Timmo Draaisma Yulia Morozova
Sales Manager Added Value Sales Manager Dry Sales Account Manager Dry Sales
T + 31 (0) 6 13 13 55 12 T +31 (0) 6 20 61 21 44 T +31 (0) 6 10 97 88 23
gertjan@kebol.nl timmo@kebol.nl yulia@kebol.nl
     
Joey Hufman Corinne Droog Karina Piwowarska
Junior Account Manager Sales Support Sales Support
T +31 (0) 252 - 760 318 T +31 (0) 252 - 524 100 T +31 (0) 252 - 524 100
sales@kebol.nl info@kebol.nl info@kebol.nl
     
Boris van der Drift Johan Bergman Léone Heuseveldt
Operations Purchaser Financial Administration
T +31 (0) 252 - 760 312 T +31 (0) 6 109 663 56 T +31 (0) 252 - 760 314
boris@kebol.nl johan@kebol.nl Leone@kebol.nl
     
   
Hans Lubbe    
Production Manager    
T +31 (0) 252 - 760 330    
hans@kebol.nl